Oferty, które mogą Cię zainteresować:






4
1 / 9
Sprzedano przez "Kup teraz" za 926,90 zł
Parametry
EAN
6941059615040
Opis

Xiaomi Redmi Note 6 Pro to bezpośrednie ulepszenie jego poprzednika czyli Redmi Note 5. Najciekawszym udoskonaleniem jest podwójny aparat z przodu telefonu o rozdzielczości 20MP+2MP.
Powiększony został wyświetlacz do aż 6.26 cali w rozdzielczości Full HD+ oraz polepszona została ogólna konstrukcja telefonu. Na pokładzie znajduje się bardzo wydajna jednostka Snapdragon 636 oraz nie zabrakło standardowych dla Xiaomi funkcji jak czytnik linii papilarnych, pojemnej baterii, dual-Sim czy czujnika podczerwieni.
Wydajna bateria 4000 mAh pozwala na dwa dni standardowej pracy. Piękny wyświetlacz 6,26" FHD+ o proporcji 19:9, sprawi że dostrzeżesz każdy, nawet najmniejszy szczegół.
Poznaj inteligentne aparaty w Redmi Note 6 Pro! Dzięki podwójnej tylnej kamerze AI, zdjęcia są jeszcze bardziej naturalne i wyraziste.
Tylna, flagowej klasy kamera robi zaskakująco wyraźne zdjęcia, niezależnie od tego czy jesteś pomieszczeniu o słabym oświetleniu, czy w pełnym świetle słonecznym. AI sprawia, że rozmycie tła jest dokładniejsze i bardziej profesjonalne, dzięki czemu portrety wyglądają bardziej naturalne. Przedni aparat również wykonuje spektakularne selfie z HDR, trybem portretu AI i upiększaniem AI.


Niech porwie Cię świat filmów i seriali na panoramicznym ekranie 6,26" 19:9. Dynamiczna matryca Full HD+ zapewnia wyjątkową ostrość detali oraz bogactwo kolorów. Dodatkowo, wysoka jasność i kontrast 1500:1 sprawdzą się gdy zechcesz odczytać wiadomość na spacerze w słoneczny dzień.
Wyświetlacz z minimalistycznymi ramkami niemal całkowicie wypełnia front smartfonu, pozostawiając jedynie stylowe wcięcie mieszczące dwie kamery. Są one kluczem do funkcji AI Face Unlock, pozwalającej odblokować smartfon przy pomocy skanu twarzy.

Błyskawicznie uruchamiaj aplikacje jedna za drugą na Redmi Note 6 Pro. Wyposażono go w 8-rdzeniowy procesor Snapdragon 636, który bez trudu podoła temu zadaniu. Dodatkowo, wsparcie 3 GB pamięci RAM sprawia, że obsługa dwóch aplikacji na podzielonym ekranie przebiega płynnie i bez spadków wydajności. Fanów gier mobilnych ucieszy też obecność układu graficznego Adreno 509, zapewniającego dynamiczną rozgrywkę ze stabilną ilością FPS.


Mocny dźwięk w głośniku Xiaomi Note 6 PRO został stworzony z myślą o użytkownikach, którzy oczekują znacznie więcej od swoich produktów.
To urządzenie zostało wyposażone w głośnik, który charakteryzuje się wysoką dynamiką dźwięku, wzmocnionymi basami i oraz dużą głośnością.
Bateria o dużej pojemności 4000 mAh w połączeniu z energooszczędnym procesorem pozwoli dłużej cieszyć się smartfonem. Według zapewnień producenta powinna wystarczyć na dwa dni standardowej pracy.


Dzięki funkcji Dual SIM, Note 6 PRO jest idealnym urządzeniem, które pogodzi życie zawodowe z prywatnym. Dzięki dwóm slotom na karty SIM, nie będziesz już musiał nosić przy sobie dwóch telefonów jednocześnie.


| Wysokość | 157,9 mm |
| Szerokość | 76,2 mm |
| Głębokość | 8,2 mm |
| Kolor | Czarny |
| Rozdzielczość wyświetlacza [px] | 1080 x 2280 |
| Pojemność Baterii [mAh] | 4000 |
| System | Android 8.1 |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 636 |
| Pamięć RAM | 3GB |
| Transmisja danych | 4G LTE |
| Aparat tył - rozdzielczość | 12mpx, 5mpx |
| Aparat Selfie - rozdzielczość | 20mpx, 5mpx |
| Dual-SIM | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Typ USB | microUSB typ B |
| Dotykowy ekran | Tak |
| Rozdzielczość nagrywania | 1080p (FullHD) |
Numer oferty: 41903681
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

-91%
149,95 zł
12
,99 złsofties
4.7
Darmowa dostawa
Promowany

-97%
399,99 zł
11
,59 złFlexiLicense
4.8
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty