3 osiowy stabilizator CGO3+ wraz z kamerą zapewniają wiele płynnych ujęć w niesamowitej jakości. Kamera wyposażona w 12 megapikselową matrycę i szerokokątny obiektyw (115°) wykonuje niesamowite zdjęcia, oraz nagrywa materiały wideo w jakości 4K. Innowacyjny gimbal z możliwością obrotu o 360° jest w pełni kontrolowany z aparatury.

Nowatorska aparatura ST16
Stacja naziemna pracująca na oprogramowaniu Android jest także wyposażona w moduły renomowanej marki Intel. Na wyświetlaczu otrzymujemy wszystkie informacje dot. lotu, mamy dostęp do autonomicznych funkcji, a także ustawień kamery. Wszystko to jest realizowane w czasie rzeczywistym, nie ma potrzeby stosowania zewnętrznego oprogramowania. Najnowsza wersja.

Technologia Video Downlink
Technologia Video Downlink zapewnia podgląd z kamery w czasie rzeczywistym w jakości HD (720p) na ekranie aparatury (ST16) na odległość nawet 1,6 km. Dzięki temu widzimy dokładnie to co rejestruje kamera oraz z łatwością możemy wykonywać loty na duże odległości.

Tryb team mode
Dzięki trybowi team mode modelem sterować mogą dwie osoby, jedna steruje dronem i ustala lot a druga jest operatorem kamery. Zapewnia to wykonywanie ujęć dokładnie tego co chcemy i jak chcemy. Team mode może być obsługiwany przez dwie aparatury ST16 lub jedną aparaturę ST16 i jedną ST12 oraz poprzez pilot Wizard.

Pomocne tryby lotu
Dzięki pomocnym trybom lotu, nawet amator z łatwością wykona profesjonalny materiał wideo. Typhoon H posiada aż 6 trybów lotu. Tryb okrążaj mnie - Typhoon H będzie podążał za tobą po torze kołowym jednocześnie utrzymując Cię w centrum nagrywanego obrazu. Punkt zainteresowania - Wybierz punkt na aparaturze który ma być w centrum zainteresowania. Typhoon H będzie latał w koło jednocześnie filmując go. Tryb selfie - Typhoon H oddali się na 45 metrów w górę jednocześnie ciągle Cię filmując dzięki czemu uzyskasz niesamowity efekty selfie. Lot po punktach - Zaprogramuj drogę wg. której ma udać się Yuneec i nie martw się o lot, możesz w tym czasie zająć się kamerą aby uzyskać jak najlepsze ujęcia. Follow me / Watch me - Dzięki "Follow me" Typhoon H będzie podążał za Tobą niezależnie gdzie się udasz jednocześnie utrzymując Cię w centrum zainteresowania kamery. Powrót do domu - Dzięki jednemu kliknięciu Twój Typhoon H wróci w miejsce gdzie aktualnie się teraz znajdujesz i wyląduje w odległości 8 metrów od Ciebie.

Bezpieczeństwo i system omijania przeszkód
System unikania przeszkód - wbudowany inteligentny sonar wykrywa przeszkody za pomocą ultradźwięków. Po wykryciu obiektu Typhoon H zatrzyma się dzięki czemu latanie jest jeszcze bardziej bezpieczne. Bezpieczeństwo sześciu silników - jeżeli w trakcie lotu awarii ulegnie jeden silnik nie musisz się martwić, Typhoon H samoczynnie przejdzie w tryb 5 silników i nadal będziesz mógł bezpiecznie i stabilnie lecieć. Z kolei składane ramiona nie tylko bardzo ułatwiają przechowywanie ale i zwiększają bezpieczeństwo podczas transportu.

Specyfikacja
| Czas lotu | Ok. 22 minuty |
|---|
| Akumulator | 4S 14.8V LiPo |
| Ładowarka | Sc4000-4 |
| Aparatura | ST16 |
Maksymalna wysokość lotu
| 122 m (agl) |
| Szybkość obrotu | 85°/s |
| Maksymalny kąt przechylenia | 35° |
| Maksymalna prędkość wznoszenia | 5 m/s |
| Maksymalna prędkość | 13,5 m/s / (Tryb Angle), 19,4 m/s (Follow Me/Watch Me) |
| Wymiary | 520 x 457 x 294 mm |
| Wymiary (złożony) | 350 x 269 x 254 mm |
| Waga | 1530 g |
| Waga kamery | 250 g |
| Masa startowa | 1800 g |
| Matryca | 12.4 Megapikseli |
| Obiektyw kamery | 14 mm / F2.8 |
| Kąt widzenia | 115° |
| Elektroniczna migawka | 1/30 – 1/8000 |
| Transmisja obrazu wideo | 1.6 km |
| Maksymalna jakość nagrań | 4K UHD (30 fps) |
W zestawie
| Yuneec Typhoon H |
|---|
| Aparatura ST16 |
| Kabel USB |
| Akumulator |
Ładowarka
|
| Kamera z gimbalem |
| Osłona przeciwsłoneczna na aparaturę |
| Adapter ładowania do zapalniczki samochodowej |
| Śmigła x 10 |
| Karta microSD |

Multimedia