Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 52,54 zł
Opis
| Specyfikacja | |
| Kod producenta | 8058664065172 |
| Typ produktu | Zabawki |
| Przedział wiekowy | Od 6 miesięcy |
| Ilość elementów | 6 |
| Bohater | Inny |
| Kolor główny | Wielokolorowy |
| Materiał wykonania | Materiał tekstylny |
| Szerokość | 190 mm |
| Wysokość | 165 mm |
| Głębokość | 20 mm |
| Możliwość prania ręcznego lub w pralce, Zabawka pobudza zmysły dziecka | |
Numer oferty: 41520345
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty