Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 6,02 zł
Parametry
EAN
5902767401340
Opis
Żarówka LED 1,5 150lm GU10 830

| Rodzaj źródła światła | GU10 |
| Moc światła (W) | 1,5W |
| Jasność (lm) | 150lm |
| Barwa światła | 3000K biała ciepła |
| Współczynnik oddawania barw | 80 |
| Odpowiednik żarówki (W) | 18W |
| Średnia żywotność (h) | 25 000 godzin |
| Zasilanie (V) | 240V |
| Cykle włącz/wyłącz: | 12500x |
| Typ bańki | MR16 |
| Kształt | Reflektorek MR16 |
| Kąt świecenia (stopnie) | 120 |
| Ściemnialny | Nie |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Gwarancja | 24 msc. |
Numer oferty: 40721663
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty