Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 13,00 zł
Parametry
EAN
5902767403061
Opis
Żarówka LED 10 806lm A60 E27 830

| Rodzaj źródła światła | E27 |
| Moc światła (W) | 9W |
| Jasność (lm) | 806lm |
| Barwa światła | 3000K biała ciepła |
| Współczynnik oddawania barw | 80 |
| Odpowiednik żarówki (W) | 60W |
| Średnia żywotność (h) | 30 000 godzin |
| Zasilanie (V) | 240V |
| Cykle włącz/wyłącz: | 15000x |
| Typ bańki | A60 |
| Kształt | tradycyjny |
| Kąt świecenia (stopnie) | 270 |
| Ściemnialny | Nie |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Gwarancja | 24 msc. |
Numer oferty: 40721603
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty