Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 6,07 zł
Parametry
EAN
5903111305109
Opis
Żarówka LED 5 400lm A60 E27 840

| Rodzaj źródła światła | E27 |
| Moc światła (W) | 5W |
| Jasność (lm) | 400lm |
| Barwa światła | 4000K neutralna |
| Współczynnik oddawania barw | 80 |
| Odpowiednik żarówki (W) | 99W |
| Średnia żywotność (h) | 25 000 godzin |
| Zasilanie (V) | 240V |
| Cykle włącz/wyłącz: | 12500x |
| Typ bańki | A60 |
| Kąt świecenia (stopnie) | 270 |
| Ściemnialny | Nie |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Gwarancja | 24 msc. |
Numer oferty: 40721681
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty