Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 17,56 zł
Parametry
EAN
5901891717082
Opis
Żarówka LED 5W T20 E14 830 PC

| Rodzaj źródła światła | E14 |
| Moc światła (W) | 5W |
| Jasność (lm) | 440lm |
| Barwa światła | 3000K biała ciepła |
| Współczynnik oddawania barw | 80 |
| Odpowiednik żarówki (W) | 38W |
| Średnia żywotność (h) | 30 000 godzin |
| Zasilanie (V) | 240V |
| Cykle włącz/wyłącz: | 25000x |
| Typ bańki | T20 |
| Kształt | Specjalistyczne |
| Kąt świecenia (stopnie) | 300 |
| Ściemnialny | Nie |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Gwarancja | 24 msc. |
Numer oferty: 40721590
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty