Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 75,34 zł
Parametry
EAN
5902767402743
Opis
Żarówka LED 6 AR111 GU10 829

| Rodzaj źródła światła | GU10 |
| Moc światła (W) | 6W |
| Jasność (lm) | 500lm |
| Barwa światła | 2900K biała ciepła |
| Współczynnik oddawania barw | 80 |
| Odpowiednik żarówki (W) | 42W |
| Średnia żywotność (h) | 30 000 godzin |
| Zasilanie (V) | 240V |
| Cykle włącz/wyłącz: | 15000x |
| Typ bańki | AR111 |
| Kształt | Reflektorek MR16 |
| Kąt świecenia (stopnie) | 120 |
| Ściemnialny | Nie |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Gwarancja | 24 msc. |
Numer oferty: 40721671
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty