Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 7,35 zł
Parametry
EAN
5902767407199
Opis
Żarówka LED 7 470lm E27 830

| Rodzaj źródła światła | E27 |
| Moc światła (W) | 6W |
| Jasność (lm) | 470lm |
| Barwa światła | 3000K biała ciepła |
| Współczynnik oddawania barw | 80 |
| Odpowiednik żarówki (W) | 40W |
| Średnia żywotność (h) | 25 000 godzin |
| Zasilanie (V) | 240V |
| Cykle włącz/wyłącz: | 12500x |
| Typ bańki | G45 |
| Kształt | kulka |
| Kąt świecenia (stopnie) | 160 |
| Ściemnialny | Nie |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Gwarancja | 24 msc. |
Numer oferty: 40721614
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty