Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 21,90 zł
Parametry
EAN
5902539147834
Opis
Żarówka LED DECO 6 620lm A60 E27 827

| Rodzaj źródła światła | E27 |
| Moc światła (W) | 6W |
| Jasność (lm) | 620lm |
| Barwa światła | 2700K biała ciepła |
| Współczynnik oddawania barw | 80 |
| Odpowiednik żarówki (W) | 49W |
| Średnia żywotność (h) | 20 000 godzin |
| Zasilanie (V) | 240V |
| Cykle włącz/wyłącz: | 20000x |
| Typ bańki | A60 |
| Kąt świecenia (stopnie) | 360 |
| Ściemnialny | Nie |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Gwarancja | 24 msc. |
| Żarówki dekoracyjne | Tak |
Numer oferty: 40721620
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty