Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 26,25 zł
Parametry
EAN
5902539147841
Opis
Żarówka LED DECO 8 800lm A60 E27 827

| Rodzaj źródła światła | E27 |
| Moc światła (W) | 8W |
| Jasność (lm) | 800lm |
| Barwa światła | 2700K biała ciepła |
| Współczynnik oddawania barw | 80 |
| Odpowiednik żarówki (W) | 60W |
| Średnia żywotność (h) | 20 000 godzin |
| Zasilanie (V) | 240V |
| Cykle włącz/wyłącz: | 20000x |
| Typ bańki | A60 |
| Kąt świecenia (stopnie) | 360 |
| Ściemnialny | Nie |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Gwarancja | 24 msc. |
| Żarówki dekoracyjne | Tak |
Numer oferty: 40721622
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty