Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 38,99 zł
Opis
Zasilanie sprzętu CCTV
Urządzenie służy do zasilania urządzeń elektronicznych systemów telewizji przemysłowej (kamer, rejestratora). Zasilacz posiada zgodność z dyrektywą ROHS, zabezpieczenie przeciwzwarciowe i nadnapięciowe. Typ zabezpieczeń jest automatyczny oraz powrót do pracy po ustąpieniu stanu zakłóceniowego. Urządzenie może służyć również do zasilania oświetlenia LED, dekoderów, drukarek, oraz wszystkich urządzeń zasilanych prądem stałym DC 12V - (24W).
Uwaga! Jeżeli zasilacz przeznaczony jest do pracy ciągłej (24H) to prąd znamionowy zasilacza nie powinien przekraczać 80% prądu maksymalnego.
Należy zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe chłodzenie zasilacza podczas pracy!
| Rodzaj zasilacza | Impulsowy |
| Napięcie zasilania | 230 V AC |
| Częstotliwość napięcia zasilania | 47 ... 63 Hz |
| Napięcie wyjściowe | 12 V DC |
| Regulacja napięcia wyjściowego | |
| Wydajność prądowa zasilacza | 2 A |
| Moc zasilacza | 24 W |
| Liczba wyjść | 1 szt. |
| Typ złącz zasilania | 230 V CEE 7/16 12 V - 2.1/5.5 mm Wtyk prosty |
| Typ obudowy | DESKTOP |
| Waga | 0.21 kg |
Zasilanie sprzętu CCTV
Urządzenie służy do zasilania urządzeń elektronicznych systemów telewizji przemysłowej (kamer, rejestratora). Zasilacz posiada zgodność z dyrektywą ROHS, zabezpieczenie przeciwzwarciowe i nadnapięciowe. Typ zabezpieczeń jest automatyczny oraz powrót do pracy po ustąpieniu stanu zakłóceniowego. Urządzenie może służyć również do zasilania oświetlenia LED, dekoderów, drukarek, oraz wszystkich urządzeń zasilanych prądem stałym DC 12V - (24W).
Uwaga! Jeżeli zasilacz przeznaczony jest do pracy ciągłej (24H) to prąd znamionowy zasilacza nie powinien przekraczać 80% prądu maksymalnego.
Należy zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe chłodzenie zasilacza podczas pracy!
| Rodzaj zasilacza | Impulsowy |
| Napięcie zasilania | 230 V AC |
| Częstotliwość napięcia zasilania | 47 ... 63 Hz |
| Napięcie wyjściowe | 12 V DC |
| Regulacja napięcia wyjściowego | |
| Wydajność prądowa zasilacza | 2 A |
| Moc zasilacza | 24 W |
| Liczba wyjść | 1 szt. |
| Typ złącz zasilania | 230 V CEE 7/16 12 V - 2.1/5.5 mm Wtyk prosty |
| Typ obudowy | DESKTOP |
| Waga | 0.21 kg |
Numer oferty: 44319973
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty