Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 302,58 zł
Opis
Zasilacz przeznaczony jest do zasilania kamer analogowych lub innych urządzeń wymagających stabilizowanego napięcia o wartości 12V DC. Zakres regulacji napięcia wyjściowego regulowany jest potencjometrem w zakresie 12V÷15V DC. Zasilacz posiada 4 wyjścia zabezpieczone niezależnie bezpiecznikami topikowymi lub polimerowymi PTC. Awaria (zwarcie) w obwodzie wyjścia spowoduje przepalenie bezpiecznika topikowego lub zadziałanie bezpiecznika PTC i odłączenie obwodu od zasilania DC (+U). Zasilacz umieszczony jest w obudowie metalowej z panelem sygnalizacyjnym wyposażonej w mikroprzełącznik sygnalizujący otwarcie drzwiczek (czołówki).
| Zasilanie | 85÷264VAC / 120÷370VDC/50Hz |
| Wyjście zasilania | 4 x 1A/12VDC |
| Zakres regulacji napięcia wyjściowego | 12V÷15V |
| Sprawność | 80% |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP*, tamper (otwarcie obudowy) |
| Wyjścia techniczne | FPS – sygnalizacja zadziałania bezpiecznika wyjściowego (typu OC) |
| Wymiary | W=235 H=172 D=50+8 mm |
| Uwagi | obudowa natynkowa, zamykanie – skręcana |
| *SCP - zabezpieczenie przeciwzwarciowe OVP - zabezpieczenie nadnapięciowe OLP - zabezpieczenie przeciążeniowe UVP - zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem akumulatora OHP - zabezpieczenie termiczne | |
Numer oferty: 44320170
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty