Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 449,00 zł
Parametry
Marka
Casio
Rodzaj zegarka
Analogowo-cyfrowy
Mechanizm
Kwarcowy zasilany baterią
Wodoodporność zegarka
200 m
Stan
nowy
Opis
| Gwarancja | 3 lata gwarancji + możliwość rozszerzenia o kolejne 3 lata |
|---|---|
| Mechanizm | kwarcowy - energia pobrana z baterii, przekazywana jest do kwarcu, wprawiając go w drgania, na podstawie których układ cyfrowy odmierza aktualny czas. |
| Pasek/Bransoleta | pasek, tworzywo sztuczne, koloru niebieskiego |
| Koperta | tworzywo sztuczne, okrągła, koloru niebieskiego |
| Szkiełko | mineralne - najpopularniejszy rodzaj szkiełka, posiada dużą elastyczność, dzięki czemu jest odporne na pęknięcia. |
| Tarcza | niebieska, wyświetlacz cyfrowy |
| Wodoszczelność | (200 m/WR200/20 ATM) – z taką klasą wodoszczelności można nurkować z akwalungiem. |
| Datownik | wbudowany, niezawodny mini kalendarz, wskazujący zawsze poprawną datę |
| Alarm | 5 alarmów dziennych |
| Podświetlenie | Auto LED - podświetlenie zegarka za pomocą diody LED, które może zostać uruchomione ręcznie lub automatycznie przy wykryciu ruchu nadgarstka w kierunku twarzy. |
| Timer | przypomnienie dźwiękowe, liczące czas „do tyłu”. Maksymalny czas pomiaru to 1 godzina. Kiedy odliczanie dobiega końca, zegarek emituje 10-sekundowy sygnał dźwiękowy. |
| Stoper | do 100h, dokładność 1/1000 sek. Funkcja pozwalająca na dokładny pomiar czasu, który naliczany jest po naciśnięciu przycisku. Maksymalna długość pomiaru wynosi 100 godzin przy dokładności do tysięcznej części sekundy. |
| Zapięcie | na sprzączkę – klasyczny rodzaj zapięcia, którego sprawdzona i solidna konstrukcja, oraz prostota i tradycyjny charakter sprawiają, że ten rodzaj zapięcia wciąż jest niezwykle popularny. |
| Czas dobowy 12/24h | Wyświetlanie godziny z uwzględnieniem całej doby umożliwia rozróżnienie godzin przed i popołudniowych. |
| Czas światowy | zegarek wyświetla czas w wybranych obszarach oraz miastach na świecie, funkcja idealna dla osób, które często podróżują po świecie, lub prowadzą interesy z zagranicznymi kontrahentami. |
| G-Shock | Firmowy i innowacyjny system maksymalnej ochrony przed wstrząsami i uderzeniami. |
| Pomiar prędkości | tak |
| Żywotność baterii | 2 lata |
| Typ dodatkowy | japońskie, sportowe, młodzieżowe, wielofunkcyjne, do biegania, wstrząsoodporne, analogowo-cyfrowe |
| Waga | 72,00g |
| Szerokość | 51 mm |
| Grubość | 17 mm |
Numer oferty: 40229478
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty