Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 549,00 zł
Parametry
Marka
Casio
Rodzaj zegarka
Analogowo-cyfrowy
Mechanizm
Kwarcowy zasilany baterią
Wodoodporność zegarka
200 m
Stan
nowy
Opis
| Gwarancja | 3 lata gwarancji + możliwość rozszerzenia o kolejne 3 lata |
|---|---|
| Mechanizm | kwarcowy - energia pobrana z baterii, przekazywana jest do kwarcu, wprawiając go w drgania, na podstawie których układ cyfrowy odmierza aktualny czas. |
| Pasek/Bransoleta | pasek, tworzywo sztuczne, koloru fioletowego |
| Koperta | tworzywo sztuczne, okrągła, koloru fioletowego, koloru niebieskiego |
| Szkiełko | mineralne - najpopularniejszy rodzaj szkiełka, posiada dużą elastyczność, dzięki czemu jest odporne na pęknięcia. |
| Tarcza | wyświetlacz cyfrowy |
| Wodoszczelność | (200 m/WR200/20 ATM) – z taką klasą wodoszczelności można nurkować z akwalungiem. |
| Datownik | wbudowany, niezawodny mini kalendarz, wskazujący zawsze poprawną datę |
| Alarm | 5 alarmów dziennych |
| Podświetlenie | Auto LED - podświetlenie z wykorzystaniem diody LED, które można włączyć ręcznie lub automatycznie poprzez ruch nadgarstka w kierunku twarzy. |
| Timer | przypomnienie dźwiękowe, liczące czas „do tyłu”. Maksymalny czas pomiaru to 1 godzina. Kiedy odliczanie dobiega końca, zegarek emituje 10-sekundowy sygnał dźwiękowy. |
| Stoper | do 24h, dokładność 1/100 sek. Funkcja pozwalająca na dokładny pomiar czasu, który naliczany jest po naciśnięciu przycisku. Maksymalna długość pomiaru wynosi 24 godziny przy dokładności do setnej części sekundy. |
| Zapięcie | na sprzączkę - klasyczny rodzaj zapięcia, którego sprawdzona i solidna konstrukcja, oraz prostota i tradycyjny charakter sprawiają, że ten rodzaj zapięcia wciąż jest niezwykle popularny. |
| Czas dobowy 12/24h | Możliwość ustawienia wyświetlania czasu w formacie 12 lub 24-godzinnym. W przypadku wyboru formatu 12-godzinnego, w godzinach popołudniowych, obok godziny wyświetla się literka p. |
| Czas światowy | zegarek wyświetla czas w wybranych obszarach oraz miastach na świecie, funkcja idealna dla osób, które często podróżują po świecie, lub prowadzą interesy z zagranicznymi kontrahentami. |
| G-SHOCK | Firmowy i innowacyjny system maksymalnej ochrony przed wstrząsami i uderzeniami. |
| Żywotność baterii | 3 lata |
| Typ dodatkowy | japońskie, sportowe, fashion / modowe, cyfrowe, młodzieżowe, wielofunkcyjne, do biegania, wstrząsoodporne |
| Waga | 70,00g |
| Szerokość | 52 mm |
| Grubość | 18 mm |
| Maksymalny obwód (koperta i pasek) | 22,00 cm |
| Szerokość paska/bransolety przy kopercie | 29 mm |
Numer oferty: 40229462
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty