Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 099,00 zł
Parametry
Marka
Casio
Rodzaj zegarka
Analogowo-cyfrowy
Mechanizm
Kwarcowy zasilany baterią
Wodoodporność zegarka
200 m
Stan
nowy
Opis
| Gwarancja | 3 lata gwarancji + możliwość rozszerzenia o kolejne 3 lata |
|---|---|
| Mechanizm | Tough Solar - ekologiczna i innowacyjna wersja zasilania. Panele słoneczne, umieszczone pod tarczą zegarka, czerpią energię ze dowolnego źródła światła, a dalej przetwarzają ją w energię elektryczną, zasilającą mechanizm zegarka. |
| Pasek/Bransoleta | pasek, skóra naturalna, koloru czarnego |
| Koperta | tworzywo sztuczne, stal, okrągła, koloru czarnego |
| Szkiełko | mineralne - najpopularniejszy rodzaj szkiełka, posiada dużą elastyczność, dzięki czemu jest odporne na pęknięcia. |
| Tarcza | czarna |
| Wodoszczelność | (200 m/WR200/20 ATM) – taka klasa wodoszczelności pozwala na nurkowanie z zegarkiem na głębokość do 200 metrów. |
| Datownik | Automatyczny kalendarz zawsze wyświetlający prawidłową datę, bez względu na długość miesiąca czy rok przestępny. |
| Alarm | 5 alarmów dziennych |
| Podświetlenie | Double LED Light. Podświetlenie całej tarczy oraz wyświetlaczy (Full auto LED light, Super iluminator, możliwość wyboru czasu podświetlenia - 1.5 albo 3 sekundy. |
| Timer | przypomnienie dźwiękowe, liczące czas „do tyłu”. Maksymalny czas pomiaru to 1 godzina. Kiedy odliczanie dobiega końca, zegarek emituje 10-sekundowy sygnał dźwiękowy. |
| Stoper | do 1h, dokładność 1/100 sek. Funkcja pozwalająca na dokładny pomiar czasu, który naliczany jest po naciśnięciu przycisku. Maksymalna długość pomiaru wynosi 1 godzinę przy dokładności do setnej części sekundy. |
| Zapięcie | na sprzączkę - klasyczny rodzaj zapięcia, którego sprawdzona i solidna konstrukcja, oraz prostota i tradycyjny charakter sprawiają, że ten rodzaj zapięcia wciąż jest niezwykle popularny. |
| Neobrite | rodzaj pokrycia tarczy, który sprawia, że ta delikatnie świeci w ciemnościach, nawet po krótkim naświetleniu. |
| Oszczędzanie energii | tak. Funkcja Power Saving sprawia, że wyświetlacze zegarka gasną gdy zegarek długo pozostaje w ciemności, oszczędzając tym energię baterii. |
| Czas dobowy 12/24h | Możliwość ustawienia wyświetlania czasu w formacie 12 lub 24-godzinnym. W przypadku wyboru formatu 12-godzinnego, w godzinach popołudniowych, obok godziny wyświetla się literka p. |
| Czas światowy | tak, 31 strefa czasowa. Zegarek wyświetla czas w wybranych obszarach oraz miastach na świecie. Funkcja jest idealna dla osób, które często podróżują po świecie, mają ludzi bliscych za granicą lub prowadzą interesy z zagranicznymi kontrahentami. |
| G-Shock | Firmowy i innowacyjny system maksymalnej ochrony przed wstrząsami i uderzeniami. |
| Mute | tak, możliwość całkowitego wyciszenia zegarka. |
| Wskaźnik baterii | tak |
| Typ dodatkowy | japońskie, analogowe, cyfrowe, wielofunkcyjne, wstrząsoodporne, analogowo-cyfrowe |
| Maksymalny obwód (koperta i pasek) | 21,00 cm |
| Szerokość paska/bransolety przy kopercie | 26 mm |
| Wymiary koperty | 55.9×49.3×15.3 mm |
| Waga | 92 g |
Numer oferty: 40229315
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty