Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 189,00 zł
Parametry
Marka
Casio
Rodzaj zegarka
Analogowo-cyfrowy
Mechanizm
Kwarcowy zasilany baterią
Wodoodporność zegarka
200 m
Stan
nowy
Opis
| Gwarancja | 3 lata gwarancji + możliwość rozszerzenia o kolejne 3 lata |
|---|---|
| Mechanizm | kwarcowy - energia pobrana z baterii, przekazywana jest do kwarcu, wprawiając go w drgania, na podstawie których układ cyfrowy odmierza aktualny czas. |
| Pasek/Bransoleta | bransoleta, stal, koloru srebrnego |
| Koperta | stal, okrągła, koloru srebrnego |
| Szkiełko | mineralne - najpopularniejszy rodzaj szkiełka, posiada dużą elastyczność, dzięki czemu jest odporne na pęknięcia. |
| Tarcza | niebieska |
| Wodoszczelność | (50 m/WR50/5 ATM) – z taką klasą wodoszczelności można brać prysznic, myć samochód. Nie zaleca się pływać. |
| Datownik | dzień miesiąca - aktualny dzień miesiąca wyświetlany w okienku na tarczy zegarka lub na wyświetlaczu cyfrowym. |
| Zapięcie | motylkowe - praktyczne i bezpieczne zapięcie, które pozwala na szybkie zakładanie i zdejmowanie zegarka. |
| Typ dodatkowy | japońskie, klasyczne, analogowe |
| Waga | 133,00g |
| Szerokość | 44 mm |
| Grubość | 10 mm |
Numer oferty: 40229359
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty