Oferty, ktĂłre mogÄ CiÄ zainteresowaÄ:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 239,00 zĆ
Parametry
Marka
Casio
Rodzaj zegarka
Analogowo-cyfrowy
Mechanizm
Kwarcowy zasilany bateriÄ
WodoodpornoĆÄ zegarka
200 m
Stan
nowy
Opis
| Gwarancja | 3 lata gwarancji + moĆŒliwoĆÄ rozszerzenia o kolejne 3 lata |
|---|---|
| WodoszczelnoĆÄ | (50 m/WR50/5 ATM) â odporny na kontakt z pĆytkÄ wodÄ , moĆŒna kÄ paÄ siÄ z nim w wannie |
| Rodzaj tarczy | Analogowa |
| Mechanizm | kwarcowy â energia pobrana z baterii, przekazywana jest do kwarcu, wprawiajÄ c go w drgania, na podstawie ktĂłrych ukĆad cyfrowy odmierza aktualny czas. |
| SzkieĆko | mineralne - najpopularniejszy rodzaj szkieĆka, posiada duĆŒÄ elastycznoĆÄ, dziÄki czemu jest odporne na pÄkniÄcia. |
| Neobrite | rodzaj porycia tarczy, ktĂłry sprawia, ĆŒe ta delikatnie Ćwieci w ciemnoĆciach, nawet po krĂłtki naĆwietleniu |
| MateriaĆ koperty | stal szlachetna |
| Pasek/Bransoleta | pasek, skĂłra naturalna |
| Datownik | dzieĆ miesiÄ ca /dzieĆ miesiÄ ca/ zegar 12h |
| Kolor koperty | srebrny |
| Kolor tarczy | granatowy |
| Kolor paska | jasnobrÄ zowy |
| SzerokoĆÄ koperty | 45 mm |
| WysokoĆÄ koperty | 52 mm |
| SzerokoĆÄ paska | 20 mm |
| DĆugoĆÄ paska | 21,5 cm |
| Waga | 69 gr |
Numer oferty: 40229319
Informacje dotyczÄ ce bezpieczeĆstwa i zgodnoĆci
NajczÄĆciej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty