Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 280,00 zł
Parametry
Marka
Casio
Rodzaj zegarka
Analogowo-cyfrowy
Mechanizm
Kwarcowy zasilany baterią
Wodoodporność zegarka
200 m
Stan
nowy
Opis
| Gwarancja | 3 lata gwarancji + możliwość rozszerzenia o kolejne 3 lata |
|---|---|
| Wodoszczelność | (50 m/WR50/5 ATM) – odporny na kontakt z płytką wodą, można kąpać się z nim w wannie |
| Rodzaj tarczy | Analogowa |
| Mechanizm | kwarcowy – energia pobrana z baterii, przekazywana jest do kwarcu, wprawiając go w drgania, na podstawie których układ cyfrowy odmierza aktualny czas. |
| Szkiełko | mineralne - najpopularniejszy rodzaj szkiełka, posiada dużą elastyczność, dzięki czemu jest odporne na pęknięcia. |
| Neobrite | rodzaj porycia tarczy, który sprawia, że ta delikatnie świeci w ciemnościach, nawet po krótki naświetleniu |
| Materiał koperty | stal szlachetna |
| Pasek/Bransoleta | pasek, skóra naturalna |
| Datownik | dzień miesiąca /dzień miesiąca/ zegar 24h |
| Kolor koperty | srebrny |
| Kolor tarczy | granatowy |
| Kolor paska | jasnobrązowy |
| Szerokość koperty | 42 mm |
| Wysokość koperty | 48 mm |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Długość paska | 21,5 cm |
| Waga | 68 gr |
Numer oferty: 40229321
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty