Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 871,99 zł
Parametry
Stan
nowy
Opis
| Kategoria | klasyczne |
| Rodzaj mechanizmu | ISA 9238 / 1970 |
| Szerokość koperty | 48 mm |
| Grubość koperty | 11.8 mm |
| Materiał koperty | stal i PVD |
| Kolor koperty | srebrny / stalowy |
| Kolor tarczy | srebrny |
| Materiał paska | stal |
| Kolor paska | srebrny / stalowy |
| Wodoszczelność | 100 m |
| Kod EAN | 4895053719896 |
| Symbol | PU.149.11.212 |
![]() | Bez dodatkowych kosztów możesz wygrawerować swoją dedykację na kopercie zegarka lub opakowaniu firmowym . Do zakupu dołączony jest paragon fiskalny oraz gwarancja producenta. |
![]() | Moższesz również wybrać krój czcionki graweru podając jej numer. Pamiętaj również iż zbyt długi tekst może wpłynąć na jego czytelność. Swoją dedykację oraz wybraną czcionkę wpisz w uwagach podczas zamówienia. |
Numer oferty: 40559254
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Mojagalanteria
4.6
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa

PraktycznyWybor
4.4
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty