Oferty, które mogą Cię zainteresować:






7
1 / 12
Sprzedano przez "Kup teraz" za 117,16 zł
Parametry
EAN
4242002442327
Opis
| Banner |
|
| Typ | Żelazko parowe |
| Stopa żelazka | Ceramiczna |
| Moc | 1800 W |
| Strumień pary | 20 g/min |
| Uderzenie pary | 50 g/min |
| Pojemność zbiornika na wodę | 220 ml |
| Funkcje specjalne |
- Pionowe uderzenie pary |
| Akcesoria w zestawie |
Pojemnik do nalewania wody |
| Kolor | Biały |
|
- Łatwy do zwinięcia kabel o długości 1.9 m z klamerką spinającą | |
| Wymiary |
138 x 124 x 281 mm |
| Waga | 1.02 kg |
| Producent | |











Numer oferty: 44361988
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty