Oferty, które mogą Cię zainteresować:






8
1 / 13
Sprzedano przez "Kup teraz" za 203,21 zł
Parametry
EAN
4242002814681
Opis
Żelazko 2400W TDA 3024010
Wygodne prasowanie w wielu kierunkach i bez zagnieceń - w Twoim ulubionym kolorze.
- Wielokierunkowa stopa CeraniumGlisee ułatwia prasowanie
- Uderzenie pary: 150 g
- 3AntiCalc: funkcja potrójnego oczyszczania; SelfClean- samoczyszczanie , Calc'n Clean oraz zintegrowany system AntiCalc zapobiegający osadzaniu się kamienia (mechaniczne czyszczenie, zmiękczanie wody i odkamienianie urządzenia)
| Typ | Żelazko parowe |
| Stopa żelazka | Ceramiczna |
| Moc | 2400 W |
| Strumień pary | 40 g/min |
| Uderzenie pary | 150 g |
| Pojemność zbiornika na wodę | 320 ml |
| Prasowanie w pionie | Tak |
| Długość przewodu | 2 m |
| Funkcje (żelazka) | Spryskiwacz |
| Akcesoria w zestawie |
Pojemnik do nalewania wody |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
150 x 121 x 290 mm |
| Waga | 1.5 kg |












Numer oferty: 44361994
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty