Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 135,00 zł
Opis
Żelazko parowe BA 3210
| Informacje o produkcie | |
| Typ (AGD) | Żelazko parowe |
| Stopa żelazka | Ceramiczna |
| Moc | 2500 W |
| Strumień pary | 30 g/min |
| Uderzenie pary | 70 g/min |
| Pojemność zbiornika na wodę | 225 ml |
| Prasowanie w pionie | Tak |
| Funkcje (żelazka) | Prasowanie na sucho |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
Numer oferty: 41120763
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty