Oferty, które mogą Cię zainteresować:






6
1 / 11
Sprzedano przez "Kup teraz" za 254,17 zł
Parametry
EAN
4242002755960
Opis
Perfekcyjne rezultaty prasowania: duży wyrzut pary oraz funkcja Secure!
Secure: automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa odcina dopływ prądu w przypadku pozostawienia żelazka w bezruchu po 30s w pozycji poziomej i 8 min. w pozycji pionowej
Możliwość odkamieniania żelazka za pomocą środka do odkamieniania TDZ1101
Stopa CeraniumGlissée z trzema strefami rozmieszczenia kanałów parowych - idealna dystrybucja pary i znakomite właściwości ślizgowe
AdvancedSteam System: rozkład otworów parowych na stopie sprawia, że para rozprowadzana jest idealnie na całym obszarze stopy.
3AntiCalc: funkcja samoczyszczenia Selfclean oraz zintegrowany system anti-calc zapobiegający osadzaniu się kamienia (mechaniczne czyszczenie, zmiękczanie wody i odkamienianie urządzenia)
| Typ | Żelazko parowe |
| Stopa | Ceramiczna |
| Moc | 2800 W |
| Strumień pary | 40 g/min |
| Uderzenie pary | 180 g/min |
| Pojemność zbiornika na wodę | 350 ml |
| Funkcje specjalne |
- Pionowe uderzenie pary |
| Akcesoria w zestawie |
- Pojemnik do nalewania wody |
| Kolor | Fioletowy |
| Wymiary |
151 x 122 x 303 mm |
|
- Ergonomiczny design: wygodny, miękki uchwyt i duże wygodne przyciski | |
| Waga | 2 kg |
| Producent | |










Numer oferty: 44743904
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty