Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 324,53 zł
Parametry
EAN
4242002765211
Opis
| Typ | Żelazko parowe |
| Stopa żelazka | Ceramiczna |
| Moc | 2400 W |
| Strumień pary | 45 g/min |
| Uderzenie pary | 200 g/min |
| Pojemność zbiornika na wodę | 340 ml |
| Funkcje specjalne |
- Pionowe uderzenie pary do odświeżania ubrań |
| Akcesoria w zestawie |
- Pojemnik do nalewania wody |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
156 x 120 x 311 mm |
| Waga | 1.88 kg |





Numer oferty: 44361991
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty