Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 366,07 zł
Parametry
EAN
4242002765273
Opis
Żelazko 3000W TDA 703021A
Perfekcyjne połączenie wygody i bezpieczeństwa.
- Trójfazowa stopa CeraniumGlissée gwarantująca doskonałe właściwości ślizgowe oraz bardzo dużą odporność na zarysowania
- AdvancedSteam System: optymalna dystrybucja pary dzięki nowej stopie żelazka
- SensorSecure: automatyczne wyłączanie urządzenia po zdjęciu ręki z uchwytu żelazka oraz szybkie nagrzewanie po ponownym dotknięciu uchwytu.
- i-Temp: automatyczny poziom temperatury, idealny dla wszystkich rodzajów tkanin
- Program Antishine: wyjątkowa ochrona ciemnych i delikatnych tkanin przed wybłyszczaniem
|
| |
| Typ | Żelazko parowe |
| Stopa | Ceramiczna |
| Moc | 3000 W |
| Strumień pary | 50 g/min |
| Uderzenie pary | 200 g |
| Pojemność zbiornika na wodę | 340 ml |
| Prasowanie w pionie | Tak |
| Długość przewodu | 2.5 m |
| Funkcje | Samoczyszczenie/Usuwanie kamienia |
| Funkcje specjalne |
- SensorSecure: automatyczne wyłączanie urządzenia po zdjęciu ręki z uchwytu żelazka oraz szybkie nagrzewanie po ponownym dotknięciu uchwytu |
| Akcesoria w zestawie |
Pojemnik do nalewania wody |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary |
156 x 120 x 311 mm |
| Waga | 1.9 kg |





Numer oferty: 44743865
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty