Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 109,00 zł
Parametry
EAN
8690842220654
Opis
| Informacje ogólne | |
| Rodzaj żelazka | parowe z kablem |
| Moc | 2400 W |
| Płyta | ceramiczna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 240 ml |
| Wydajność | |
|
Wyrzut pary
| 120 g/min |
|
Strumień pary
| 30 g/min |
| Funkcje | |
|
System zapobiegający skraplaniu się pary
| Tak |
|
Prasowanie w pionie
| Tak |
|
Samoczyszczenie
| Tak |
|
Odkamienianie
| Tak |
| Funkcja zraszania | Tak |
|
Wyłącznik bezpieczeństwa
| Tak |
|
Wyświetlacz LED
| Nie |
| Dalsze parametry | |
| Osłona | Nie |
| Długość przewodu zasilającego | 2.5 m |
| Wymiary | |
| Szerokość produktu | 12.0 cm |
| Wysokość produktu | 28.0 cm |
| Głębokość produktu | 14.0 cm |
| Waga produktu | 1.9 kg |
| Szerokość opakowania | 33.7 cm |
| Wysokość opakowania | 17.0 cm |
| Głębokość opakowania | 14.4 cm |
| Waga produktu w opakowaniu | 1.7 kg |
Numer oferty: 46345289
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty