Szybkie nagrzewanie dzięki mocy 2300 W
Żelazko jest gotowe do prasowania po upływie krótkiego czasu od włączenia.
Marki: Beko Powierzchnia: specjalny Moc: 2300 WRodzaj: parowe z kablem Pojemność zbiornika na wodę: 300 mlAnti Drip (zapobiega kapaniu): Tak Anti Calc (odwapnianie): TakSzybkie nagrzewanie dzięki mocy 2300 W. Żelazko jest gotowe do prasowania po upływie krótkiego czasu od włączenia.
Silne uderzenie pary 120 g/min. Chwilowe, silne uderzenie pary na poziomie 120 g/min idealnie poradzi sobie z bardzo mocno zagniecionymi fragmentami tkaniny. Funkcja ta sprawdza się także podczas prasowania tkanin w pionie.
Prasowanie w pionie. Prasowanie w pionie ułatwia prasowanie zasłon i wiszących ubrań. Zasłony i odzież można prasować parowo na wieszaku, korzystając z przycisku uderzenia parą. Żelazko należy trzymać w odległości 15–30 cm od odzieży.
Automatyczne wyłączanie. Potrójny system bezpieczeństwa gwarantuje, że żelazko zostanie automatycznie wyłączone, jeśli będzie leżało w bezruchu przez 30 sekund w położeniu poziomym, pochylone na bok, lub gdy będzie stało pionowo przez kilka minut. Funkcja szczególnie przydatna dla zapominalskich.
Ciągły strumień pary 25 g/min. Ciągły strumień pary na poziomie 25 g/min ułatwia rozprasowywanie zagnieceń.
Ceramiczna stopa. Stopa wykonana z odpornej na zarysowania ceramiki zapewnia doskonałe właściwości ślizgowe.
Blokada kapania. Funkcja blokady kapania zapobiega wyciekaniu wody podczas prasowania, nawet w niskich temperaturach. Dzięki temu ubrania chronione są przed poplamieniem. Funkcja chroni także przed wyciekiem wody po wyłączeniu żelazka.
Wbudowane systemy: antywapienny i samooczyszczenia. Wbudowany system antywapienny oraz funkcja samooczyszczenia minimalizują gromadzenie się cząstek kamienia w zbiorniku pary żelazka. Funkcji samooczyszczenia używa się raz na 2–3 tygodnie. Przyda się ona szczególnie, gdy używasz wody prosto z kranu.| Informacje o produkcie |
| Rodzaj | parowe z kablem |
| Moc | 2300 W |
| Powierzchnia | specjalny |
| Pojemność zbiornika na wodę | 300 ml |
|
| Wydajność |
|
Wyrzut pary
| 120 g/min |
|
Ciągły strumień pary
| 25 g/min |
|
| Funkcje |
|
Anti Drip (zapobiega kapaniu)
| Tak |
|
Funkcja samoczyszczenia
| Nie |
|
Anti Calc (odwapnianie)
| Tak |
|
Automatyczne wyłączanie
| Tak |
|
| Wymiary |
| Szerokość produktu | 28.5 cm |
| Wysokość produktu | 15.0 cm |
| Głębokość produktu | 11.9 cm |
| Waga produktu | 1.6 kg |
| Szerokość opakowania | 33.0 cm |
| Wysokość opakowania | 16.5 cm |
| Głębokość opakowania | 14.0 cm |
| Waga produktu w opakowaniu | 1.7 kg |