Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 110,00 zł
Parametry
EAN
8690842039928
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | parowe z kablem |
| Moc | 2600 W |
| Powierzchnia | ceramiczna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 300 ml |
| Wydajność | |
|
Wyrzut pary
| 150 g/min |
|
Ciągły strumień pary
| 30 g/min |
| Funkcje | |
|
Anti Drip (zapobiega kapaniu)
| Tak |
|
Prasowanie w pionie
| Tak |
|
Funkcja samoczyszczenia
| Tak |
|
Anti Calc (odwapnianie)
| Tak |
| Zraszanie | Tak |
|
Automatyczne wyłączanie
| Tak |
|
Wyświetlacz informacyjny Tak / Nie
| Nie |
| Dalsze parametry | |
| Długość kabla | 2,5 m |
| Wymiary | |
| Szerokość produktu | 28.5 cm |
| Wysokość produktu | 15.0 cm |
| Głębokość produktu | 11.9 cm |
| Waga produktu | 1.6 kg |
| Szerokość opakowania | 14.0 cm |
| Wysokość opakowania | 16.5 cm |
| Głębokość opakowania | 33.0 cm |
| Waga produktu w opakowaniu | 1.7 kg |
Numer oferty: 44002510
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty