Oferty, które mogą Cię zainteresować:






4
1 / 9
Sprzedano przez "Kup teraz" za 175,46 zł
Parametry
EAN
7332543440924
Opis
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Biały |
| Model | Żelazko parowe |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,3 l |
| Długość przewodu | 2,1 m |
| Ciągły strumień pary | 30 g/min |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Tworzywo podstawki/stopki | Płyta ceramiczna |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | Tak |
| System antywapienny Anti-Calc | Tak |
| Funkcja spray'u | Tak |
| Silne uderzenie pary | 110 g/min |
| Funkcja odwapniania | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 2300 W |
| Waga produktu | 1,31 kg |
| Szerokość produktu | 278 mm |
| Głębokość produktu | 127 mm |
| Wysokość produktu | 142 mm |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Nie skręcający się kabel | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 330mm |








Numer oferty: 45561503
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty