Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 98,76 zł
Parametry
EAN
4006160638578
Opis
Żelazko parowe 2600W DB 3705
| Typ | Żelazko parowe |
| Stopa żelazka | Ceramiczna |
| Moc | 2600 W |
| Pojemność zbiornika na wodę | 380 ml |
| Prasowanie w pionie | Tak |
| Funkcje (żelazka) | Prasowanie z użyciem pary |
| Funkcje specjalne |
|
| Akcesoria w zestawie |
Miarka |
| Kolor | Różowy |
| Wymiary |
300 x 145 x 125 mm |
| Waga | 1.2 kg |
| |




Numer oferty: 44362026
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty