Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 280,00 zł
Opis
Żelazko parowe GC4532/20
Ulepszony system Quick Calc Release
Dzięki naszym nowatorskim rozwiązaniom cząsteczki kamienia łatwo się rozpadają i automatycznie gromadzą się w wyjmowanym pojemniku na kamień. Można go łatwo wypłukać w mniej niż 15 sekund, co pozwala na bezproblemowe korzystanie z urządzenia przez długi czas.
| Informacje o produkcie | |
| Typ (AGD) | Żelazko parowe |
| Stopa żelazka | Ceramiczna |
| Moc | 2400 W |
| Strumień pary | 45 g/min |
| Uderzenie pary | 180 g |
| Długość przewodu | 2 m |
| Funkcje (żelazka) | Spryskiwacz |
| Funkcje specjalne |
|
| Kolor (wyliczeniowy) | Niebieski |
| Wymiary |
128.8 x 153.3 x 319.5 mm |
| Waga | 1.552 kg |
Numer oferty: 41120747
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty