Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 63,00 zł
Opis
Żelazko parowe Esperanza GLIDER doskonale sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym. Wyposażone jest w takie funkcje jak wyrzut pary czy zabezpieczenie przed kapaniem podczas prasowania na niższych temperaturach. Dzięki nieprzywierającej stopie żelazko doskonale prowadzi się po materiale. Równomierne rozprowadzenie ciepła na powierzchni całej stopy żelazka oraz duża moc 2200W zdecydowanie przyspieszą proces prasowania. Ma nowoczesny, elegancki wygląd. Ergonomiczny kształt sprawi, że prasowanie będzie proste i przyjemne.
| Informacje o produkcie | |
| Typ (AGD) | Żelazko parowe |
| Stopa żelazka | Nieprzywierająca |
| Moc | 2200 W |
| Prasowanie w pionie | Tak |
| Długość przewodu | 1.9 m |
| Funkcje (żelazka) | Spryskiwacz |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Wymiary |
115 x 130 x 275 mm |
| Waga | 1.02 kg |
Numer oferty: 41120754
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty