Oferty, które mogą Cię zainteresować:






4
1 / 9
Sprzedano przez "Kup teraz" za 60,00 zł
Opis
ŻELAZKO PAROWE SLIDER CERAMIC
Żelazko parowe Esperanza SLIDER doskonale sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym. Wyposażone jest w takie funkcje jak wyrzut pary czy zabezpieczenie przed kapaniem podczas prasowania na niższych temperaturach. Nowoczesna ceramiczna stopa nie przywiera i doskonale prowadzi się po materiale. Równomierne rozprowadzenie ciepła na powierzchni całej stopy żelazka oraz duża moc 2200W zdecydowanie przyspieszą proces prasowania. Ma nowoczesny, elegancki wygląd. Ergonomiczny kształt i lekkość sprawi, że prasowanie będzie proste i przyjemne.
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 155 |
| Wysokość w milimetrach | 285 |
| Głębokość w milimetrach | 120 |
| Typ (AGD) | Żelazko parowe |
| Stopa żelazka | Ceramiczna |
| Moc | 2200 W |
| Prasowanie w pionie | Tak |
| Długość przewodu | 1.4 mm |
| Funkcje (żelazka) | Blokada kapania |
| Kolor (wyliczeniowy) | Niebieski |
| Wymiary |
130 x 115 x 275 mm |
| Waga | 0.85 kg |

Numer oferty: 41218724
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty