Oferty, które mogą Cię zainteresować:






4
1 / 9
Sprzedano przez "Kup teraz" za 61,88 zł
Parametry
EAN
5901299932742
Opis
ŻELAZKO PAROWE SLIDER CERAMIC
Żelazko parowe Esperanza SLIDER doskonale sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym. Wyposażone jest w takie funkcje jak wyrzut pary czy zabezpieczenie przed kapaniem podczas prasowania na niższych temperaturach. Nowoczesna ceramiczna stopa nie przywiera i doskonale prowadzi się po materiale. Równomierne rozprowadzenie ciepła na powierzchni całej stopy żelazka oraz duża moc 2200W zdecydowanie przyspieszą proces prasowania. Ma nowoczesny, elegancki wygląd. Ergonomiczny kształt i lekkość sprawi, że prasowanie będzie proste i przyjemne.
| Typ | Żelazko parowe |
| Stopa żelazka | Ceramiczna |
| Moc | 2200 W |
| Prasowanie w pionie | Tak |
| Długość przewodu | 1.4 mm |
| Funkcje (żelazka) | Samoczyszczenie/Usuwanie kamienia |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary |
130 x 115 x 275 mm |
| Waga | 0.85 kg |
| Unboxing | |








Numer oferty: 44362054
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Rozbudowany opis produktu uzupełniony automatycznie, niewiążący dla sprzedawcy i mający charakter wyłącznie informacyjny.
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty