Oferty, które mogą Cię zainteresować:






3
1 / 8
Sprzedano przez "Kup teraz" za 591,80 zł
Parametry
Rodzaj stopy
Ceramiczna
Moc żelazka (W)
Od 2600 W
Automatyczne wyłączenie żelazka
Tak
Marka
Philips
EAN
8710103828938
Opis
Bez ryzyka przypalenia. Nawet, gdy zostawisz żelazko bezpośrednio na ubraniuTechnologia OptimalTEMP łączy odpowiednią temperaturę stopy żelazka z silnym wyrzutem pary, dzięki czemu zapewnia 100% bezpieczeństwa dla wszystkich tkanin przeznaczonych do prasowania. Nawet, gdy zostawisz żelazko na desce do prasowania lub ubraniach, nic się nie przypali. | ![]() |
![]() | Uwolnij się od regulacji temperaturyOptimalTEMP sprawi, że zapomnisz o sprawdzaniu metek i sortowaniu ubrań. Brak konieczności regulacji temperatury pozwala na bezpieczne wyprasowanie każdej tkaniny. Nie musisz już czekać, aż żelazko ostygnie, by móc wyprasować delikatniejszy materiał jak len, jedwab czy bawełna |
Tryb wytwarzania pary DynamiQInteligentny czujnik DynamiQ precyzyjnie wykrywa sposób poruszania się żelazka, automatycznie zapewniając idealny strumień pary wtedy, gdy jest to potrzebne, aby można było szybciej wyprasować tkaniny. Żelazko automatycznie uwalnia parę, gdy prasujesz oraz wyłącza ją, gdy przestajesz, co zapewnia maksymalną wygodę podczas prasowania | ![]() |
![]() | Ciągły wyrzut pary do 70 g/min i silne uderzenie parySilny, ciągły strumień pary do 70 g/min umożliwia szybsze rozprasowywanie fałd, a silne uderzenie pary do 260 g poradzi sobie nawet z uporczywymi zagnieceniami. Silnik pary TurboWbudowany silnik pary Turbo zapewni o 50% silniejsze ciągłe wytwarzanie pary. Dzięki temu rozprasowanie powstałych na tkaninach nierówności będzie szybsze i efektywniejsze. |
| Producent | Philips |
|---|---|
| Moc | 3000 W |
| Wytwornica pary | Wbudowana |
| Wytwarzanie pary | 70 g/min |
| Regulacja strumienia pary | Tak |
| Pionowy wyrzut pary | Tak |
| Dodatkowe uderzenie pary | 260 g/min |
| Blokada kapania | Tak |
| Spryskiwacz | Tak |
| Automatyczne wyłączenie żelazka | Tak |
| Automatyczny dobór temperatury | Tak |
| System antywapienny | Stały |
| Funkcja samooczyszczenia | Tak |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Długość przewodu sieciowego | 2,5 m |
Numer oferty: 41225392
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.8
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty