Oferty, które mogą Cię zainteresować:






3
1 / 8
Sprzedano przez "Kup teraz" za 187,00 zł
Parametry
EAN
8710103858997
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | parowe z kablem |
| Moc | 2400 W |
| Powierzchnia | ceramiczna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 300 ml |
| Wydajność | |
|
Wyrzut pary
| 180 g/min |
|
Ciągły strumień pary
| 40 g/min |
| Funkcje | |
|
Anti Drip (zapobiega kapaniu)
| Tak |
|
Funkcja samoczyszczenia
| Tak |
|
Anti Calc (odwapnianie)
| Nie |
| Zraszanie | Tak |
|
Automatyczne wyłączanie
| Tak |
| Dalsze parametry | |
| Długość kabla | 2 m |
| Wymiary | |
| Szerokość produktu | 25.2cm |
| Wysokość produktu | 12.8cm |
| Głębokość produktu | 11.2cm |
| Waga produktu | 1.2kg |
| Szerokość opakowania | 31.5cm |
| Wysokość opakowania | 16.0cm |
| Głębokość opakowania | 14.0cm |
| Waga produktu w opakowaniu | 1.4kg |
Numer oferty: 41210791
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty