Oferty, które mogą Cię zainteresować:






3
1 / 8
Sprzedano przez "Kup teraz" za 194,70 zł
Parametry
EAN
8710103858935
Opis
Zalety żelazka Philips EasySpeed Advanced GC2675/85:
| ![]() |
![]() | Wygodne prasowanieUrządzenie o mocy 2400W bardzo szybko się nagrzewa, a ceramiczna stopka gładko ślizga się po materiale. Silne uderzenie pary (180g) sprawia, że wilgoć wnika w materiał, ułatwiając rozprostowanie zagnieceń, natomiast blokada kapania zapobiega zmoczeniu wyprasowanych ubrań. Końcówka Triple Precision ułatwia manewrowanie przyrządem przy plisach, mankietach i guzikach. |
Pojemny zbiornik na wodęW żelazko Philips EasySpeed Advanced GC2675/85 wbudowano duży pojemnik na wodę (300ml), więc rzadko zachodzi potrzeba uzupełniania jego zawartości. | ![]() |
![]() | SamooczyszczanieWbudowana w żelazko Philips EasySpeed Advanced GC2675/85 funkcja czyszcząca Calc-Clean umożliwia szybkie usunięcie kamienia. Łatwość przechowywania Philips EasySpeed Advanced GC2675/85Żelazko Philips EasySpeed Advanced GC2675/85 od razu po użyciu można włożyć do termoodpornego pudełka. Przewód łatwo owinąć wokół podstawy i spiąć klipsem. Żelazko Philips EasySpeed Advanced GC2675/85 jest lekkie i wygodne w użyciu. Szybko się nagrzewa, a przejrzyście oznaczone pokrętła ułatwiają wykorzystanie wszystkich funkcji. Wąski czubek z licznymi otworami na parę ułatwia prasowanie trudno dostępnych miejsc. |
| Producent | Philips |
|---|---|
| Rodzaj żelazka | Parowe |
| Moc | 2400 W |
| Rodzaj stopy | Ceramiczna |
| Strumień pary | 40 g/min |
| Uderzenie pary | 180 g/min |
| Pojemność zbiornika na wodę | 300 ml |
| Kolor | Biały |
| Długość przewodu | 2 m |
| Dodatkowe funkcje | blokada kapania możliwość użycia wody kranowej prasowanie w pionie samooczyszczanie spryskiwacz |
Numer oferty: 40639465
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty