- Szybkie nagrzewanie i wydajne działanie umożliwiają szybsze prasowanie.
- Silny, ciągły strumień zapewnia, że w głąb tkaniny wnika o 50% więcej pary, aby łatwiej usuwać zagniecenia.
- Zaawansowane, inteligentne żelazko zapewniające doskonałe efekty w krótszym czasie.
Zaawansowane, inteligentne żelazko zapewniające doskonałe efekty w krótszym czasie.
Bez ryzyka przypalenia i z automatycznym wyrzutem pary.
- 3000 W.
- Ciągłe wytwarzanie pary 70 g/min.
- Silne uderzenie pary 260 g.
- Stopa SteamGlide Advanced.
- Technologia OptimalTEMP gwarantuje 100% bezpieczeństwa dla tkanin przeznaczonych do prasowania. Teraz możesz prasować wszystko, w tym ubrania z dżinsu, jedwabiu, lnu i kaszmiru, w dowolnej kolejności i bez konieczności regulowania temperatury lub sortowania ubrań. Dzięki żelazkom parowym firmy Philips z technologią OptimalTEMP prasowanie jest łatwiejsze i szybsze. Zostały one również przetestowane przez niezależnych ekspertów w dziedzinie tkanin.
- Do wyboru jest kilka trybów pary. Tryb DynamiQ automatycznie zapewnia odpowiedni strumień pary. Tryb maksymalny MAX usuwa uporczywe zagniecenia za pomocą ciągłego wytwarzania pary. Tryb ECO z minimalnym ciągłym strumieniem pary umożliwia zaoszczędzenie do 20% energii, a tryb OFF wyłącza wytwarzanie pary.
- Inteligentny czujnik DynamiQ precyzyjnie wykrywa sposób poruszania się żelazka, automatycznie zapewniając idealny strumień pary wtedy, gdy jest to potrzebne, aby można było szybciej wyprasować tkaniny. Żelazko automatycznie uwalnia parę, gdy prasujesz oraz wyłącza ją, gdy przestajesz, co zapewnia maksymalną wygodę podczas prasowania.
- Szybkie nagrzewanie i wydajne działanie umożliwiają szybsze prasowanie.
- Silny, ciągły strumień zapewnia, że w głąb tkaniny wnika o 50% więcej pary, aby łatwiej usuwać zagniecenia.
Ulepszony proces wytwarzania pary sprawia, że kamień łatwo się odrywa i zbiera się w specjalnym pojemniku (aż do 5 razy więcej kamienia). Dzięki funkcji szybkiego usuwania kamienia można łatwo wyjąć i opróżnić pojemnik w mniej niż 15 sekund, aby każdego dnia móc cieszyc się silnym strumieniem pary.
- Żelazko wyłącza się, jeśli jest pozostawione w bezruchu. Jeśli zostanie pozostawione na stopie, wyłączy się automatycznie po 2 minutach, a na podstawie wyłączy się automatycznie po 8 minutach.
Szybkie usuwanie zagnieceń:- ciągły strumień pary: 70 g/min;
- moc: 3000 W;
- silne uderzenie pary: 260 g;
- prasowanie w pionie: tak.
Kontrola kamienia:- usuwanie kamienia i czyszczenie: funkcja Quick Calc Release.
Rozmiar i waga- wymiary produktu (S x W x D): 33,3 × 17,5 × 13,5 cm.
Wydajność energetyczna:- tryb oszczędności energii: tak;
- instrukcja obsługi: 100% papier przetworzony.
Wygodne użytkowanie:- stopa żelazka: SteamGlide Advanced;
- pojemność zbiornika wody: 350 ml;
- wyjątkowo stabilna podstawka pod piętę żelazka: tak;
- długość przewodu zasilającego; 2,5 m;
- blokada kapania: tak;
- wyjątkowo duży otwór wlewowy: tak;
- automatyczne wyłączanie: tak.
| Informacje ogólne |
| Rodzaj | parowe z kablem |
| Moc | 3000 W |
| Powierzchnia | specjalny |
| Pojemność zbiornika na wodę | 350 ml |
|
| Wydajność |
|
Wyrzut pary
| 260 g/min |
|
Ciągły strumień pary
| 70 g/min |
|
| Funkcje |
|
Anti Drip (zapobiega kapaniu)
| Tak |
|
Prasowanie w pionie
| Tak |
|
Funkcja samoczyszczenia
| Nie |
|
Anti Calc (odwapnianie)
| Tak |
|
Automatyczne wyłączanie
| Tak |
|
| Dalsze parametry |
| Długość kabla | 2,5 m |
|
| Wymiary |
| Szerokość produktu | 10.8cm |
| Wysokość produktu | 26.6cm |
| Głębokość produktu | 17.5cm |
| Waga produktu | 2.0kg |
| Szerokość opakowania | 13.5cm |
| Wysokość opakowania | 33.3cm |
| Głębokość opakowania | 17.5cm |
| Waga produktu w opakowaniu | 2.3kg |