Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 72,00 zł
Parametry
EAN
5202561501667
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | parowe z kablem |
| Moc | 2200 W |
| Powierzchnia | ceramiczna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 350 ml |
| Wydajność | |
|
Wyrzut pary
| 70 g/min |
|
Ciągły strumień pary
| 35 g/min |
| Funkcje | |
|
Anti Drip (zapobiega kapaniu)
| Tak |
|
Prasowanie w pionie
| Tak |
|
Funkcja samoczyszczenia
| Tak |
|
Anti Calc (odwapnianie)
| Tak |
|
Automatyczne wyłączanie
| Nie |
| Odnímatelná nádrž na vodu | Nie |
| Wymiary | |
| Szerokość produktu | 11.0 cm |
| Wysokość produktu | 15.3 cm |
| Głębokość produktu | 29.0 cm |
| Waga produktu | 1.1 kg |
| Szerokość opakowania | 12.4 cm |
| Wysokość opakowania | 16.8 cm |
| Głębokość opakowania | 29.6 cm |
| Waga produktu w opakowaniu | 1.0 kg |
Numer oferty: 40662141
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty