Oferty, które mogą Cię zainteresować:






9
1 / 14
Sprzedano przez "Kup teraz" za 143,00 zł
Parametry
Marka
Rowenta
EAN
4210101955888
Opis
Żelazko podróżne Rowenta First Class
Żelazko parowe Rowenta DA1511F1 First Class ze składaną rączką i opatentowaną podstawą Microsteam z 200 otworami do precyzyjnego prasowania. Urządzenie oferuje możliwość prasowania parowego, a siła o wartości 45 g/min eliminuje nawet najbardziej uporczywe zagniecenia. Dzięki dwóm źródłom zasilania doskonale sprawdzi się również w czasie podróży.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | podróżne |
| Moc | 1000 W |
| Powierzchnia | stal nierdzewna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 70 ml |
| Wydajność | |
|
Wyrzut pary
| 45 g/min |
|
Ciągły strumień pary
| 10 g/min |
| Funkcje | |
|
Anti Drip (zapobiega kapaniu)
| Nie |
|
Prasowanie w pionie
| Tak |
|
Funkcja samoczyszczenia
| Nie |
|
Anti Calc (odwapnianie)
| Nie |
|
Automatyczne wyłączanie
| Nie |
| Dalsze parametry | |
| Długość kabla | 2 m |
| Wymiary | |
| Szerokość produktu | 8.6cm |
| Wysokość produktu | 20.6cm |
| Głębokość produktu | 11.2cm |
| Waga produktu | 0.8kg |
| Szerokość opakowania | 10.2cm |
| Wysokość opakowania | 13.9cm |
| Głębokość opakowania | 21.8cm |
| Waga produktu w opakowaniu | 1.0kg |
Numer oferty: 40930678
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty