Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 155,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Typ (AGD) | Żelazko parowe |
| Stopa żelazka | Ceramiczna |
| Moc | 2600 W |
| Strumień pary | 50 g/min |
| Uderzenie pary | 150 g/min |
| Prasowanie w pionie | Tak |
| Funkcje (żelazka) | Spryskiwacz |
| Funkcje specjalne |
Funkcja automatycznego wyłączania poziomo/ pionowo: 30 sec /8 min. |
| Akcesoria w zestawie |
Plastikowy kubek do napełniania żelazka wodą |
| Kolor (wyliczeniowy) | Zielony |

Numer oferty: 41218718
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty