Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 73,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Typ (AGD) | Żelazko parowe |
| Stopa żelazka | Nieprzywierająca |
| Moc | 1600 W |
| Strumień pary | 20 g/min |
| Uderzenie pary | 60 g/min |
| Pojemność zbiornika na wodę | 200 ml |
| Prasowanie w pionie | Tak |
| Funkcje (żelazka) | Prasowanie na sucho |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |

Numer oferty: 41218714
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty