Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 77,54 zł
Parametry
EAN
5050370308720
Opis
Żelazko SC-SI30P09
Żelazko parowe Scarlett to duża moc 2200 W i zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych takich jak nieprzywierająca stopa SimplePro czy mocny spryskiwacz. Dzięki temu prasowanie stanie się wygodne, szybkie i bezpieczne. Niebanalny design urządzenia doda charakteru każdemu wnętrzu. Funkcja prasowania na sucho i mocny spryskiwacz sprawią, że prasowanie będzie przyjemniejsze niż kiedykolwiek.
| Typ | Żelazko parowe |
| Stopa żelazka | Ceramiczna |
| Moc | 2200 W |
| Strumień pary | 40 g/min |
| Uderzenie pary | 120 g/min |
| Pojemność zbiornika na wodę | 180 ml |
| Prasowanie w pionie | Tak |
| Funkcje (żelazka) | Spryskiwacz |
| Kolor | Turkusowy |
| Unboxing | |
Numer oferty: 44362085
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty