Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 77,90 zł
Parametry
EAN
5050370312635
Opis
Żelazko SC SI30P10
Żelazko parowe Scarlett to duża moc 2200 W i zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych, dzięki czemu prasowanie stanie się szybkie i bezpieczne. Nieprzywierająca stopa SimplePro oraz funkcja samooczyszczania uproszą prasowanie. Niebanalny design urządzenia doda charakteru każdemu wnętrzu. Funkcja prasowania na sucho i mocny spryskiwacz sprawią, że prasowanie będzie przyjemniejsze niż kiedykolwiek.
| Typ | Żelazko parowe |
| Stopa żelazka | Ceramiczna |
| Moc | 2200 W |
| Strumień pary | 40 g/min |
| Uderzenie pary | 120 g/min |
| Pojemność zbiornika na wodę | 180 ml |
| Prasowanie w pionie | Tak |
| Funkcje (żelazka) | Lampka kontrolna |
| Kolor | Niebieski |
| Unboxing | |


Numer oferty: 44362086
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty