Oferty, które mogą Cię zainteresować:






6
1 / 11
Sprzedano przez "Kup teraz" za 106,00 zł
Parametry
Marka
Severin
EAN
4008146000447
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | podróżne |
| Moc | 1000 W |
| Powierzchnia | stal nierdzewna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 50 ml |
| Funkcje | |
|
Anti Drip (zapobiega kapaniu)
| Nie |
|
Prasowanie w pionie
| Tak |
|
Funkcja samoczyszczenia
| Nie |
|
Anti Calc (odwapnianie)
| Nie |
| Zraszanie | Tak |
|
Automatyczne wyłączanie
| Nie |
|
Wyświetlacz informacyjny Tak / Nie
| Nie |
| Wymiary | |
| Szerokość produktu | 16.0 cm |
| Wysokość produktu | 7.0 cm |
| Głębokość produktu | 9.6 cm |
| Waga produktu | 0.5 kg |
| Szerokość opakowania | 10.5 cm |
| Wysokość opakowania | 11.0 cm |
| Głębokość opakowania | 23.2 cm |
| Waga produktu w opakowaniu | 0.9 kg |
Numer oferty: 40259957
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Rozbudowany opis produktu uzupełniony automatycznie, niewiążący dla sprzedawcy i mający charakter wyłącznie informacyjny.
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty