Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 75,00 zł
Parametry
EAN
8425490133540
Opis
| Informacje ogólne | |
| Rodzaj | podróżne |
| Moc | 800 W |
| Powierzchnia | powierzchnia antyadhezyjna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 40 ml |
| Wydajność | |
|
Wyrzut pary
| 45 g/min |
| Funkcje | |
|
Anti Drip (zapobiega kapaniu)
| Nie |
|
Funkcja samoczyszczenia
| Nie |
|
Anti Calc (odwapnianie)
| Nie |
|
Automatyczne wyłączanie
| Nie |
| Wymiary | |
| Szerokość produktu | 7.5 cm |
| Wysokość produktu | 18.0 cm |
| Głębokość produktu | 10.0 cm |
| Waga produktu | 0.6 kg |
| Szerokość opakowania | 10.2 cm |
| Wysokość opakowania | 20.9 cm |
| Głębokość opakowania | 10.3 cm |
| Waga produktu w opakowaniu | 0.8 kg |
Numer oferty: 44572529
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty