Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 146,84 zł
Parametry
EAN
4008496881178
Opis
| Typ | Żelazko parowe |
| Stopa żelazka | Ceramiczna |
| Moc | 2600 W |
| Strumień pary | 40 g |
| Uderzenie pary | 145 g |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0.31 l |
| Funkcje (żelazka) | Prasowanie na sucho |
| Kolor | Biały |
Numer oferty: 44362077
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty