Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 141,35 zł
Parametry
EAN
8016361915794
Opis
| Typ | Żelazko parowe |
| Stopa | Ceramiczna |
| Moc | 2500 W |
| Strumień pary | 35 g/min |
| Uderzenie pary | 140 g/min |
| Pojemność zbiornika na wodę | 300 ml |
| Funkcje | Spryskiwacz |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
299 x 125 x 135 mm |
| Waga | 1.3 kg |


Numer oferty: 45561394
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty