Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 68,65 zł
Parametry
EAN
5901308014285
Opis
Żelazko turystyczne MZE-18
| Typ | Żelazko turystyczne |
| Stopa żelazka | Nieprzywierająca |
| Moc | 700 W |
| Uderzenie pary | 8 g/min |
| Pojemność zbiornika na wodę | 25 ml |
| Prasowanie w pionie | Nie |
| Długość przewodu | 1.75 m |
| Funkcje (żelazka) | Składana rączka |
| Kolor | Biały |

Numer oferty: 44362009
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty